W Green2Day oddycha się swobodnie

W Green2Day swobodnie się oddycha. W budynku zastosowane są wyłącznie materiały o zerowej lub obniżonej emisji substancji lotnych. Dbamy też o optymalną wilgotność powietrza. Nowoczesny system nawilżania adiabatycznego to jedno z wielu rozwiązań, które codziennie pomagają utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie.

Odpowiednie warunki pracy wspomaga zintegrowany system wentylacji. Dostarcza on nawet 30% więcej świeżego powietrza, niż wymagają polskie normy. Odświeżająco działają także widoki. Ponad 90% powierzchni biurowych posiada dostęp do zewnętrznych okien. Użytkownicy mogą cieszyć się miejskim krajobrazem i zaletami naturalnego światła.

Specyfikacja techniczna
Powierzchnia całkowita budynku (netto):
15 082 m2
Powierzchnia najmu typowego piętra (netto):
2 500 m2
Liczba miejsc parkingowych:
232
Punkty ładowania samochodów elektrycznych:
8
Skanska customer care

W Szwecji budujemy chodniki na bazie ścieżek wydeptanych przez ludzi. Podobnie myślimy o biznesie. Program Skanska Customer Care łączy nasze wieloletnie doświadczenia z oczekiwaniami klientów. Pozostajemy z klientami także po przekazaniu powierzchni.

Na wszystkich etapach współpracy otaczamy klientów wsparciem. Z chwilą podpisania umowy każdemu najemcy przydzielamy indywidualnego koordynatora. Koordynator monitoruje oraz kompleksowo wspomaga proces przygotowania i przekazania biura. Staje się naturalnym łącznikiem z wykonawcą i najważniejszym opiekunem klienta.